GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERARTVİNLİLER DERNEĞİNDEN REFİK YILMAZ’A ZİYARET Paylaş :

Gemlik Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetim kurulu üyeleri, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, projelerini anlattı.
  Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetim kurulu başkanı Hasan Yavuz, Gemlik Belediyesi ile sosyal ve kültürel projelerde devam eden işbirliğinin kendi dönemlerinde de devam edeceğini vurgulayarak, diğer yöresel derneklerle olan işbirliklerinde diyaloğa önem vereceklerini ifade etti. İlk etapta kültürel etkinlikler, geziler, piknikler, döner günleri ve tanışma organizasyonları ile toplumun her kesimine ulaşmayı hedeflediklerini dile getiren Hasan Yavuz, 7 Mart Artvin’in Kurtuluşunun 97.yılı etkinlikleri kapsamında, Gemlik Belediyesi işbirliği ile, birbirinden güzel ses sanatçılarının yanı sıra yöresel ikramlarında olacağı büyük bir organizasyon hazırlığında olduklarının müjdesini verdi. Başkan Yavuz, Birlik ve beraberlik içinde, daha güzel ve yaşanabilir Gemlik için Belediye ile uyum içinde hareket edeceklerini sözlerine ekledi.
  Hasan Yavuz başkanlığındaki yeni yönetime başarılar dileyen Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’da, İlçemizde ki tüm derneklerimizi önemsiyor ve değer veriyoruz. Birlikte ve dayanışma içerisinde yapılabilecek her türlü etkinliğe evet diyoruz. Farklılıklarımız zenginliklerimizdir. Gemlik’te yöresel derneklerin öncülük ettiği, barış ve kardeşlik havasını, kültürel ve sosyal organizasyonlarla pekiştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.
  Haber Tarihi : 6 Şubat 2018 Salı


    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA