GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERBAŞKANLIK MAKAMINA MERTALİ TAŞDEMİR OTURDU Paylaş :

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 11 Eylül İlköğretim Okulu Öğretmen ve Öğrencilerinden oluşan grup'u, Belediye Başkan Yardımcımız Vedat BÜYÜKGÖLCİGEZLİ ağırladı.
  Ziyaret kapsamında 11 Eylül İlköğretim okulu 4.Sınıf Öğrencisi Mertali Taşdemir,Belediye Başkanımız Refik Yılmaz‘ın makam koltuğuna oturdu. Temsili Başkan TAŞDEMİR ve arkadaşları, Belediyenin yaptığı sosysal ve kültürel çalışmalar hakkında bilgi alarak, öğrenciler adına isteklerde bulundu.
  Belediye Başkan Vekilimiz ; ”Öncelikle ziyaretten ötürü başta okul yönetimine ve öğrencilere teşekkür ederim,öğrencilerimizin istekleri ve temennilerini dikkate alacağız ve en kısa sürede elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Çünkü bunlar, yerel yönetimlerin asli görevleridir.Bizim önceliğimiz; okullarımız, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizdir.” dedi.
  Başkan Yardımcımız Vedat büyükgözcigezli ziyaretin sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.Haber Tarihi : 21 Nisan 2017 Cuma


                    

                    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA