GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERBORUSAN’DAN GELENEKSEL İFTAR Paylaş :

Borusan’ın katkılarıyla yapılan Gemlik Asım Kocabıyık Camii, 16 Haziran Cuma günü Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muhsin Özlükurt, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu ve Gemlik halkının da katılımıyla ibadete açıldı. Gemlik Asım Kocabıyık Camii 3.400 metrekarelik alanın 900 metrekaresine inşa edilen 1.500 kişilik kapasitesiyle Gemlik’in en büyük camii olma özelliğini taşıyor. Camii’nin açılış töreninin ardından geleneksel iftar programı büyük ilgi gördü. Gemlik Belediyesi ile birlikte ortaklaşa gerçekleştirilen ve bu yıl 4. sü yapılan iftar programına yaklaşık 7.000 kişi katıldı.
  
  Borusan’ın her yıl Gemlik Belediyesi işbirliği ile düzenlediği geleneksel halk iftarı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Mercan Dede konseriyle başladı. İftar programına katılanlar Mercan Dede’nin müziğini ilgiyle izledi. Program, iftar yemeğinden sonra Tuğçe Pala konseriyle devam etti. İftar programına Kaymakam Gürbüz Karakuş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu ve Protokol Üyeleri ile çok sayıda Gemlikli katıldı.
  
  Haber Tarihi : 19 Haziran 2017 Pazartesi


                    

                    

                    

    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA