GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLEREKSVATOR ARAÇ FİLOSUNA GÜÇ KATACAK Paylaş :

Gemlik Belediyesi'nin Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere aldığı Hidromek Marka LC 220 model 22 tonluk paletli eksvator, araç filosuna güç katacak. Zorlu arazi koşullarında yüksek performans veren ve Türkiye'de üretilen yerli makine, Gemlik Belediyesi'nin 2. Paletli eksvator aracı oldu.
  
   Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Büyükgölcigezli, aracın yeni imar yollarının açılmasında, eğimi yüksek arazilerde, hafriyat işlerinde ve yüksek katlı binaların yıkım işlerinde kullanılacağını açıkladı. Fen İşleri Müdürlüğünde organize edilen törende konuşan Vedat Büyükgölcigezli, Fen İşleri Müdürlüğü araç parkı ve filosunu daha da güçlendirmeye devam ettiklerini vurgulayarak, "Sene başında bir adet Ford Cargo 3542 D model 4 çeker hafriyat kamyonu alındı. Yeni bir Ford Kargo hafriyat kamyonu da bu ay sonunda filomuza katılacak. Gemlik'e daha iyi hizmet verebilmek için araç filomuzu da her geçen gün güçlendirmeye devam edeceğiz. Filomuzun ikinci paletli eksvator'u hayıryı uğurlu olsun" dedi.
  Haber Tarihi : 20 Mart 2017 Pazartesi


        
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA