GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERFİLİSTİNLİ KARATECİLER ÜLKELERİNE UĞURLANDI Paylaş :

İki yıldan beri Gemlik Belediyesinin misafiri olarak farklı dönemlerde ilçeye gelen 30 kişilik Filistin karate takımı, beş günlük eğitim çalışmaları sebebi ile yeniden Gemlik’e geldiler. Gemlik Belediyespor Teknik Direktörü 7.Dan Kasım Demir nezaretinde sabah ve akşam olmaz üzere günde 4 saat teknik ve taktik çalışması yaparak kendilerini geliştiren Karate takımı, eğitim semineri bittikten sonra, günü birlik Bursa gezisi ile stres attı.
  Pazartesi günü Gemlik ve Orhangazi sporcularıyla Dojo Spor kulübünde küçük bir dostluk turnuvası düzenlediklerini dile getiren Gemlik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hulusi Gandar, turnuvada görev yapan tüm hocalara teşekkür etti. Filistin Karate takımı Antrenörleri Hosni Arar ve Mohammad Arar'a şiltler, sporculara da madalyalarını takdim eden Başkan Gandar, “Sizleri bir kez daha güzel Gemlik’imizde ağırlamaktan onur duyduk. Başta Gemlik Belediye Başkanımız Refik Yılmaz olmak üzere bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Umarım buradan memnun ayrılırsınız. İlçemize renk kattınız. Gönlümüz her zaman sizlerle birlikte. Bundan sonraki süreçte de sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde Filistinli kardeşlerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.
  Haber Tarihi : 9 Nisan 2018 Pazartesi


                    

    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA