GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERREFİK YILMAZ’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI Paylaş :

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi. Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Avcı, Kadir Erol ve Vedat Büyükgölcigezli’nin yanı sıra, Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Işık, Belediye Daire Müdür, Amir ve personelinin de yer aldığı organizasyon başkanlık makamında yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı günlerde doğan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a yönelik kutlama mesajını Başkan Yardımcısı Vedat Büyükgölcigezli verdi. “İyi ki doğdunuz. İyi ki varsınız. İyi ki birlikte çalışıyoruz. Doğum gününüz kutlu olsun” diyen Büyükgölcigezli’ye ve bu sürpriz doğum gününü düzenleyen Belediye Başkan Yardımcıları, müdür ve amirlerine teşekkür eden Refik Yılmaz, duygu dolu anlar yaşadı.
  
   “Evet, Diyerek Sağlıklı bir Ömür Diliyoruz” yazılı pastanın mumunu, Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Işık ile birlikte üfleyip söndüren Refik Yılmaz, alkışlar arasında pastasını dilimledi. Gemlik’e yapılan hizmetlerin tamamında birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarının imzası olduğunu vurgulayan Refik Yılmaz, “Doğum günü kutlamaya alışkın değilim. Ama doğum günümü unutmadığınız ve bu güzel sürpriz adına herkese teşekkür ediyorum. Hep birlikte nice yıllara hep birlikte daha nice hizmetlere diyorum” dedi.
  
   47 yaşına basan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, personel ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
  Haber Tarihi : 27 Şubat 2017 Pazartesi


                    

    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA