GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERGEMLİKLİ ÇİFTÇİLER DENİZLİ TARIM FUARINA GİTTİ Paylaş :

Gemlikli çiftçiler, Gemlik Belediyesi, Gemlik Kent Konseyi ve Gemlik İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce düzenlenen 14. Ege Tarım Sera ve Hayvancılık fuarını ziyaret ettiler.
  
   Geziye Gemlikli çiftçiler ile birlikte Gemlik İlçe Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Fikret Fırat ve teknik personeli, Yeniköy Mahalle Muhtarı Cemil Gündüz, Gençali Mahalle Muhtarı Mürüvet Günay, Muratoba Mahalle Muhtarı Hüseyin Sukuşu, Gemlik Ziraat Odası Genel Sekreteri Osman Demir ve teknik personeli, Gemlik Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet Çelik ile 55 çiftçi katıldı.
  
   Fuar ziyareti saat 10.00 ile 13.30 saatleri arasında yapıldıktan sonra, Denizli çarsısı (Bayram Yeri ve Kale İçi) ve Pamukkale de gezildi. Geziden memnun dönene çiftçiler ve Mahalle Muhtarları, kendilerine fuarda teknik bilgiler edinmelerinin yanı sıra kültürel bir gezi yapma imkânını da sağlayan, Başta Gemlik Belediyesi olmak üzere, Gemlik Kent Konseyine ve İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne teşekkürlerini ilettiler.
  Haber Tarihi : 28 Şubat 2017 Salı


        
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA