GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERVERGİ HAFTASI ZİYARETLERLE BAŞLADI Paylaş :

Vergi Haftası, Kutlamalar, Ziyaretler ve Bilinçlendirme toplantılarıyla start aldı. 27 Şubat 5 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 28.si düzenlenen etkinlikler kapsamında Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz'ı makamında ziyaret eden Gemlik Vergi Dairesi Müdürü Serdar Çıta, Başkan Yılmaz'a çiçek takdim edip, rozet taktı. Vergi Dairesi müdür yardımcısı Alaattin Altuntaş, memuresi Olcay Yumak Keleş ve memuru Abdullah Bozkurt'un da katıldığı ziyarette konuşan Gemlik Vergi Dairesi Müdürü Serdar Çıta, hafta boyunca ziyaretlerin yanı sıra, özellikle okullara yönelik, bilinçlendirme ve bilgilendirme toplantılarını devam ettireceklerini söyledi.
  
   Verginin vatandaşlık görevi olduğunu anlatan Serdar Çıta, devlet bütçesinin yüzde 85'inin vergiden oluştuğunu açıkladı. Kutsal görevle ilgili okullarda toplantılara devam edeceklerini vurgulayan Serdar Çıta, hafta boyunca ziyaret, bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantılarının aralıksız devam edeceğini sözlerine ekledi. Serdar Çıta ve Vergi Dairesi personeline anlamlı haftalarının kutlu olması dileğinde bulunan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, verginin kutsallığı konusunda artan bilinçlenmeden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik Belediyesi olarak sosyal belediyecilik çerçevesinde Vergi Dairesi Müdürlüğüne her türlü katkıyı sunmayı sürdüreceklerini sözlerine ekledi.
  
  Haber Tarihi : 28 Şubat 2017 Salı


        
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA