GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERMUHASEBECİLER HAFTASINA ANLAMLI KUTLAMA Paylaş :

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı ve Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Işık, Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Gemlik Temsilciliğini ziyaret ederek, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftasını tebrik ettiler. Gemlik Temsilcisi Emir Es ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, mesleklerin dayanışma içinde olmasının önemine değindi. Gemlik’te meslek grupları arasında da dayanışma olduğunu vurgulayan Refik Yılmaz, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
  
   Meslek grupları arasındaki dayanışma, birlik, beraberlik ve kardeşliğin, sokaklara da yansıdığına dikkat çeken Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Huzur böyle sağlanıyor. Sonuna kadar bu birlik ve beraberlik içinde gitmesini temenni ediyorum. Muhasebeciler haftanız kutlu olsun” dedi. Muhasebecilik ve Mali Müşavirliğin zor meslek statülerinden olduğunu belirten Refik Yılmaz, Gemlik Belediyesi olarak işbirliği içinde gerçekleşen uyumun devam edeceğini sözlerine ekledi.
  
   Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Gemlik Temsilcisi Emir Es ve yönetim kurulu üyeleri de Refik Yılmaz, Ahmet Avcı ve Zafer Işık’a bu anlamlı ziyaret adına teşekkür ettiler. Odaya kayıtlı 65 Muhasebeci olduğunu ancak İlçede 120 kişilik bir meslek grubu olduklarını bildiren Emir Es, “Bizi bu anlamlı haftada unutmadınız. Her birinize çok teşekkür ediyoruz” dedi. Anlamlı toplantıda 16 Nisan’daki referandum ve 657 sayılı Memur yasasındaki anayasa değişikliği ile ilgili maddeler konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu.
  Haber Tarihi : 1 Mart 2017 Çarşamba


    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA