GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERATATEPE’DE 8 MART’A COŞKULU KUTLAMA Paylaş :

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, geleneği bozmadı. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Büyükşehir Belediyesi Atatepe Sosyal Tesislerinde kutlayan Refik Yılmaz, Belediyede çalışan bayan personelin yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan bayan yöneticileri ve Kent Konseyi Kadın Meclisini ağırladı. Eşi Suzan Yılmaz ile birlikte bayan konuklarına karanfil dağıtan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, kadının desteklemediği hiçbir siyasi, ekonomik ve sosyal başarının olmayacağını vurgulayarak, “8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun” dedi.
  
   8 Mart tarihlerinde organize edilen kutlamaları geleneksel hale getiren Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a eşi Suzan Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Avcı, Kadir Erol ve eşi Selma Erol, Vedat Büyükgölcigezli ve eşi Dilek Gölcigezli’de eşlik etti. Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete’nin eşi Yasemin Mete, Emniyet Müdürü Cafer Gündoğdu’nun eşi Tuğba Gündoğdu, Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim, Kent konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Türe, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şükran Ersöz’de bu anlamlı günde Yılmaz ailesini yalnız bırakmadılar.
  
   Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladığı konuşmasında, 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin önlenmesinde de Kadınların büyük fedakarlığı olduğunu ifade ederek, “Sizlerin desteklemediği hiçbir siyasi oluşum, ticari ve sosyal başarı söz konusu olamaz. Anne olarak ellerinizden öpüyorum” dedi. Çalışan bayanlara ve Gemlik Belediyesi’nin bayan personeline yönelik de konuşan Refik Yılmaz, samimi gayret ve çabaları adına her birine teşekkür ettiğini söyledi.
  Haber Tarihi : 8 Mart 2017 Çarşamba


                    

        
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA