GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLER27 TONLUK TRAFO MERKEZİ SÖKÜLÜP UMURBEY’E NAKLEDİLDİ Paylaş :

Gemlik Asım Kocabıyık Camii Bahçesinde kalan 27 tonluk trafo merkezi, Gemlik Belediyesi ekiplerince sökülerek Umurbey Mahallesine nakledildi. İptal edilen trafo merkezi daha önce teknik çalışma yapılarak CİUS AVM’de yapılan yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştı. Trafo nakil çalışmalarını, Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Necati Demir ve Belediye Meclis üyesi Ersin Kahraman ile birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanı Refik Yılmaz, kent estetiğine uygun güzel bir çalışma yapacaklarını vurguladı.
  
   Cami ve çevresine estetik dokunuşlarla peyzaj çalışmaları yapılacağını açıklayan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, cenaze namazının kılınacağı bölgeye merdiven yapılacağını, çevre düzenlemesi, yeşil alan ve çiçeklendirme çalışmalarıyla birlikte Asım Kocabıyık Cami çehresinin güzelleşeceğini söyledi. Borusan A.Ş. sponsorluğunda yapılan Asım Kocabıyık Camii’nin dış cephesinin de mermer kaplama olarak düzenleneceğini anımsatan Refik Yılmaz, “Gemlik Kent Meydanı kapsamında Asım Kocabıyık Camimiz ve çevresi de estetik dokunuşlarla güzelleşecek. Hedefimiz daha yaşanabilir, daha güzel bir Gemlik ortaya çıkarmaktır. İlçemizin marka değerini yükseltecek, çalışma ve yatırımlarımız devam edecek” dedi.
  
   Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, nakledilen trafonun çalışmaları süren Umurbey Mahallesi Meydanında değerlendirileceğini sözlerine ekledi.
  Haber Tarihi : 9 Mart 2017 Perşembe


                
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA