GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERŞAMPİYON VOLEYBOLCULAR ATATEPE’DE AĞIRLANDI Paylaş :

Gemlik Basketbol Kulübü, Voleybol Şubesi inanılmaz bir başarıya imza attı. Kısa bir süre içinde kurulan ve önce Bölgesel Lig birinci grubu lider tamamlayan Gemlik Basketbol Kulübü Voleybol Şubesi, Final grubunda oynadığı 4 maçı da kazanarak İlçeyi Voleybol 2. Liginde temsil etmeye hak kazandı. Oynadığı 7 maçın tamamını kazanan Gemlik Basketbol Kulübü Voleybolcuları Şampiyonluğu Büyükşehir Belediyesi Atatepe Sosyal Tesislerinde kutladılar.
  
   Şampiyon Voleybolcuları Atatepe Tesislerinde ağırlayan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Zeytinin Başkenti Gemlik’in aynı zamanda Spor Şehri olma yolunda büyük adımlar attığını vurguladı. Alt yapıya büyük önem verdiklerini bir kez daha dile getiren Refik Yılmaz, spora yönelik tesisleşme hamlesinin de süreceğini müjdeledi. Gemlik’in artık birçok spor branşında önemli başarılar elde ettiğini ve birçok spor branşındaki müsabakalara da ev sahipliği yaptığını açıklayan Refik Yılmaz, “Judo, Karate, Basketbol, Motokros, Enduro, Atletizm derken, Voleybol branşında da önemli bir başarı elde ettik. Sizlerle nasıl övünsek azdır. Hepinize teşekkür ediyorum. Şampiyonluğunuzu en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.
  
   Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut, Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yılmaz, Kulüp Yöneticileri ve Baş Antrenör Emine Erdem ile sporcular da şampiyonluk kutlamalarında yer aldılar. Kulüp Başkanı Berkay Bulut, tamamı Gemlikli sporculardan oluşan Voleybol takımının İlçenin gururu olduğunu vurguladı. Birkaç takviye ile birlikte Gemlikli sporcular ile birlikte hedeflerinin birinci lig olduğunu anlatan Berkay Bulut, Kaymakam Gürbüz Karakuş, Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yılmaz, Menajer Yahya Gümüş, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve sporculara bir kez daha teşekkür etti.
  
   Şampiyonluk kutlamalarında Kaymakam Gürbüz Karakuş ve Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut tarafından Voleybol takımının forması hediye edildi. Kulüp Yöneticisi Muammer Ağım Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şahmeran Çelenkoğlu’da Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a Trabzon Spor Medikal Park Basketbol Kulübünün formasını hediye etti. Trabzonlu olan Şahmeran Çelenkoğlu, Gemlik Basketbol ’un Trabzon Medikal Park ile yaptığı karşılaşma öncesinde önemli bir misafirperverlik örneği gösteren Refik Yılmaz’a, kulüp yöneticilerinin formayı hediye ettiğini açıkladı.
  Haber Tarihi : 10 Mart 2017 Cuma


                    

            
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA