GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERKENT KONSEYİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR Paylaş :

Gemlik Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Türe ve Kadın Meclisi üyeleriyle birlikte Bursa Şehir Kütüphanesi Müdiresi Ayşe Hacıoğlu’nu ağırlayan Mukaddes Serim, sosyal ve kültürel anlamda diyalog ve işbirliklerinin tüm kurumlar ile devam edeceğini söyledi.
  
   Ayşe Hacıoğlu ile birlikte Gemlik Kütüphanesi ve Paşa Konağında incelemelerde bulunan Mukaddes Serim ve Çiğdem Türe, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı’yı da makamında ziyaret ettiler. Gemlik’e iade-i ziyarette bulunduğunu açıklayan Ayşe Hacıoğlu, “Oldukça faydalı bir gezi oldu. Kurumlar arası kültürel işbirliği çerçevesinde neler yapılabileceğini konuştuk. Gemlik Şehir Kütüphanesine destek konusunda prensip anlaşmasına vardık. Güzel ilişkilerimiz sürecek. Mukaddes Serim, Çiğdem Türe ve Ahmet Avcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.
  Haber Tarihi : 4 Nisan 2017 Salı


        
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA