GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLER23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Başladı Paylaş :


  Gemlik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programlarına bugün itibari ile başlandı.Müzikal Gösteriler, Halk oyunları şenlikleriyle kutlamalara başlanmış oldu.Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programa çok sayıda okul ve öğrencileri katıldı.Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz,Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş,İlçe Spor Müdürü Abdurrahman Dağlar,Kamu kurum amirleri, Sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  Programda miniklerin Halk oyunları gösterileri büyük beğeni topladı.İzleyicelere keyifli dakikalar yaşatan minikler etkinlik sonunda ayakta alkışlandı.Program sonunda Belediye Başkanı Refik Yılmaz, çocuklarımızın yarınlarımızın teminatı olduğunu belirterek "Çocuklarımız Türkiye´nin güven kaynağıdır. Onları çok seviyoruz ve onlara çok güveniyoruz." Dedi.
  Haber Tarihi : 20 Nisan 2017 Perşembe


                    

                    

                
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA