GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLER6 FARKLI ÜLKE GALA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ Paylaş :

3.Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali kapsamında İlçemize Yurtdışından gelen Protokol Üyeleri ve misafirleri Gemlik Belediyesi ve Kent Konseyi Büyükşehir Atatepe Sosyal Tesislerinde gala yemeğinde ağırladı. Beş Ülke'den misafirlerinin katıldığı gala yemeği samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirildi. Konuklar Ney dinletisi eşliğinde Akşam yemeği yediler.
  Gala yemeğine Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim, Ak Parti İlçe Teşkilatı, Mhp İlçe Teşkilatı, Chp İlçe Teşkilatı, STK temsilcileri ve Muhatarlar katıldı.
  Yemek programı sonrasında söz alan Ülkelerin Protokol Üyeler birlik ve beraberlik çağrıların da bulundular.Gemlik insanının samimi ve sıcaklığından son derece mutlu olduklarını dile getiren Protokol Üyeleri, Gemlik Belediyesinin kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü şükranlarını sunarken ilk fırsatta kendi Ülkelerinde de Gemlik Belediyesini ve Kent Konseyini ağırlamak istediklerini söylediler. Bu tip organizasyonlar sayesinde kültür alışverişinin hat sahfaya çıktığını konusunda hemfikir olan konuklar bundan sonrada bağlarını koparmamaları konusunda ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiler.
  Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz '' Bu buluşmalar son değil bir başlangıç olsun sizleri her fırsatta ülkemizde ağırlamaktan onur duyarız. Bizler Gemlik ilçesi olarak tanıtmaya değer ürünlerimizi sınıf atlatmak adına her türlü fedakarlıkları yapmaya hazırız. Bu organizasyon Gemlik Zeytinini Uluslararası Medya da nasıl daha iyi konumlara ulaştırabiliriz nasıl daha iyi noktalara taşıyabilirizin çalışmaları oluyor bizim için. Bu sayede ilçemizin gençleri de eğlenme fırsatı buluyor. Aynı zamanda sizler gibi değerli konuklar ile bilgi alışverişinde bulunarak değerlerimize değer katıyoruz. Üzerimize düşen bütün görevleri yerine getiriyoruz getirmeye de devam edeceğiz. Kent Konseyimizin büyük emekleri var çok fazla mesai harcadılar onlarada teşekkür ediyorum. Tekrardan ülkemize ve ilçemize gelerek bizleri onurlandırdığınız için sizlere İlçem adına minnetleri sunuyorum'' dedi.
  Gala programı Ülkeler arası hediyeleşmeler,Plaket takdimleri ve hatıra fotoğrafları ile son buldu.
  Haber Tarihi : 23 Eylül 2017 Cumartesi


                    

                    

            
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA