GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERKENT KONSEYİ ÇOCUK KOROSU SEÇMELERİ 8 EKİM’DE Paylaş :

Gemlik Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Gurubu tarafından geçen yıl Edip Özer Başkanlığında ve Şef Eda Varlı yönetiminde oluşturulan çocuk korusu yeni dönem çalışmalarına başladı.
  Geçtiğimiz yıl ellibeş öğrenci ile sürdürülen çalışmalar sezon sonunda iki güzel konser ile sonlandırılmış ve Gemlik halkı tarafından çok büyük bir beğeni toplamıştı.
  Koro şefi Eda Varlı; “Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Gurubu olarak yaptığımız toplantı sonucunda, bu yıl yeni ekipler oluşturulması kararı aldık. 8 Ekim Pazar günü Kent Konseyi toplantı salonunda saat 11:00’de yeni çocuk korosu seçmeleri yapacağız. Müracaatlar (224) 513 43 95 numaralı telefona yapılacak. Amacımız müziğe gönül vermek isteyen çocuklarımızın önünü açabilmektir. Yapacağımız seçmelerle de koromuzun güzel bir Gemlik karması olmasını arzuluyoruz. Bu yıl çok daha güzel konserlere imza atacağımızı umuyorum. Bizlere her türlü desteği veren başta Gemlik Belediye Başkanımız Refik Yılmaz’a, Kent Konseyi başkanı ve yürütme kuruluna, aileler adına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
  Haber Tarihi : 28 Eylül 2017 Perşembe


    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA