GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERBAŞSAVCI ÜLGER’DEN KENT KONSEYİNE ZİYARET Paylaş :

Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ülger, Gemlik Kent Konseyine ziyarette bulundu.
  Gemlik Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başsavcı Ali Ülger’e Kent Konseyinin çalışmaları ve Gemlik’in sorunları hakkında bilgiler verdi.
  
  İstişare noktasında her zaman beraber hareket edeceklerinin altını çizen Ülger, Kent Konseylerinin bulundukları yerlerin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli rol oynayan kurumlar olduklarını belirterek, Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim’e ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
  
  Ziyarette, gündemdeki yerel ve genel konular üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim, “ Nazik ziyaretlerinden dolayı Cumhuriyet Başsavcımız Ali Ülger’e teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Kurumlar işbirliği içerisinde hareket ederse daha uyumlu olurlar, güzel işler başarırlar bizler de Gemlik Kent Konseyi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız her zaman da öyle olacağız. Gelecek nesillere güzel bir Gemlik bırakmak için el ele çalışacağız.” diye konuştu.
  
  Ziyaret sonunda Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ülger’e Kent Konseyi tarafından plaket takdim edildi.Haber Tarihi : 5 Ekim 2017 Perşembe


        
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA