GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERKENT KONSEYİNDEN ÇINAR İLKÖĞRETİM OKULUNA ANLAMLI ZİYARET Paylaş :

Gemlik Kont Konseyi Kadın Meclisi, ‘’Dünya Çocuk Kitapları Haftası’’ dolayısı ile Gemlik Çınar İlköğretim Okuluna ziyaret gerçekleştirdi.
  Ziyaret programına, Gemlik Belediye Başkan Vekili Ercan Barutçuoğlu, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Türe ve yürütme kurulu eşlik etti.
  İlk olarak 3-D sınıfının Öğretmeni Eyüp Balta ve öğrencilerin sınıfta hazırlamış oldukları okuma köşesi ve satranç oyun alanını gezen Kent Konseyi kadın meclisi üyeleri, öğrencilere kitap ve çeşitli hediyeler vererek bir süre sohbet etti.
  Okul Müdürü İlkay Erdem’in dizayn ettiği, 15 Temmuz ve Gemlik Şehitleri köşesini de gezen Başkan Vekili Ercan Barutçuoğlu ve Kadın Meclisi üyeleri böylesine anlamlı bir köşeyi okula kazandırdıkları için Okul Müdürü İlkay Erdem’i tebrik ve takdir etti.
  Okul ziyaretinin son derece verimli geçtiğini ifade eden Başkan Vekili Ercan Barutçuoğlu “Okul yöneticileri ve Öğretmenlerimizin ilgi ve alakalarına teşekkür ederiz.” dedi.
  Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Türe’de, Çınar İlköğretim Okulunun, temizlik bakımından birçok ilçe okuluna örnek teşkil ettiğini ifade ederek, “Göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından ötürü, Okul Müdürümüz İlkay Erdem, Müdür Yardımcısı Feride Sunar ve Rehber Öğretmeni Tuba Özden’e teşekkür ederiz” diye konuştu.
  Ziyaret sonunda Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
  Haber Tarihi : 14 Kasım 2017 Salı


                    

            
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA