GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERBELEDİYESPOR U-14 ŞAMPİYONU Paylaş :

Gemlik Belediyespor U-14 takımı, büyük bir başarıya imza attı. Grubundan şampiyon olarak çıkan Gemlik Ekibi Bölge Finalinde İnegöl Genç Yıldız takımı ile mücadele etti. Normal süre 3-3 biterken, Belediyespor maçı penaltılarla kazandı.
  Karşılaşma öncesinde, Gemlik Belediyespor’un final maçına, 3 maç önce kendilerine çok zarar veren hakemin verilmesine taraftarlar tepki verirken, hakemin maç içindeki tutumları da taraftarları ve aileleri çileden çıkardı. Tüm olumsuzluklara rağmen şampiyon olan Gemlik Belediyespor ise, şampiyonluğu doyasıya kutladı.
  Futbolcular ve teknik heyet, müsabaka sonrasında Gemlik Belediye Meclisine gelerek kupalarıyla Gemlik Belediye Meclis Üyelerinin karşısına çıktılar. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz şampiyon takımı yemeğe gönderirken; ‘’Başkanımız Hulusi Gandar’ı, yönetimini, teknik heyetini ve sporcularımızı kutlarız. Gemlik Belediyespor, bizlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Destek veren herkese teşekkür ediyoruz’’ dedi.
  Haber Tarihi : 17 Kasım 2017 Cuma


    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA