GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERGEMLİK’TE ÇOCUKLAR TİYATROYA DOYDU Paylaş :

Gemlik Belediyesi, 2018 yılı kültür sanat etkinlikleri kapsamında biri gölge oyunu olmak üzere üç oyun sahneleterek sömestr tatilinde giren çocukların, haftasonunu dolu dolu geçirmesini sağladı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Çocuklarda hayal gücünün gelişimi ve yaratıcılığın ortaya çıkarılması adına sahnelenen oyunlar ile çocuklar, hem kendi yaşıtları ile tiyatro izlemenin keyfini hem de farklı temaların işlendiği eğlenceli oyunları oynamanın mutluluğunu yaşadı.
  Çocuklar, cumartesi ve pazar günleri ikişer seans olmak üzere, Keloğlan Kayıp Orman Cücesi ve Hüseyin Goncagül tiyatrosunun yanı sıra Büyükşehir Belediyesinin Karagöz’ün Uzay Yolculuğu gibi birbirinden güzel tiyatro ve gölge oyunları ile keyifli dakikalar geçirdi. Yunus Emre Kültür Merkezinde izleyiciyle buluşan eğlenceli tiyatro oyunları, çocuklar kadar yetişkinler tarafından da büyük ilgi gördü. Oyunlarına zaman zaman minik seyircilerini de dahil eden tiyatro oyuncuları, oyunların sonunda çocuklarla fotoğraflarda çektirdi. Oyunları keyifle izleyen vatandaşlar, tiyatrocuları alkışlarla ödüllendirdi. Çocuklar kadar yetişkinlerin de keyifle izlediği ve büyük ilgi gösterdiği tiyatro oyunları sonrası veliler de çocukları için gerçekleştirilen bu tür organizasyonlar için Gemlik Belediyesine teşekkür etmeyi unutmadı.
  Haber Tarihi : 29 Ocak 2018 Pazartesi


                    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA