GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERHAFIZ ALİ TEL’DEN KURAN-i KERİM ZİYAFETİ Paylaş :

Gemlik Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Dünya Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Birincisi Hafız Ali Tel, muhteşem sesiyle Gemliklileri mest etti.
  Asım Kocabıyık Camiinde gerçekleştirilen etkinliğine konuk olan Hafız Tel’e vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. 2009 yılında Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda Türkiye birincisi olan ardından da 2010’da Türkiye’yi temsilen katıldığı Uluslararası Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması’nda “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” kategorisinde Dünya birincisi olan Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii İmam Hatibi Hafız Ali Tel, Ramazan etkinliğindeki Kur’an-ı Kerim tilaveti ile Gemliklilere huzur dolu bir akşam yaşattı.
  Program sonunda Erzurumlu Hafız Ali Tel’i tebrik eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik’te Ramazan etkinliklerinin, Ramazan ayının manevi iklimine uygun olarak gerçekleştiğini ifade ederek, “Rabbim bu güzel akşamlarımızın sonunda, bayrama eriştiğimizde de Gemlik’te aynı manevi iklimin, aynı ruhun devam etmesini bizlere nasip etsin” dedi.
  Haber Tarihi : 12 Haziran 2018 Salı


    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA