GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERGEMLİK’TE YAZ TEMİZLİĞİ Paylaş :

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü sıcakların başlamasıyla birlikte ilçe genelinde temizlik seferberliği başlattı. Ekipler kavşak ve orta refüjlerin yanı sıra şehir içinde muhtelif yerlerde bulunan yeşil alanlarda temizlik çalışmalarını hızla sürdürüyor.
  Belediye Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, yapılan çalışmaların günlük devam edeceği ve tüm ekiplerle birlikte eş zamanlı olarak yapılacağını söyledi. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın direktifleri doğrultusunda çalışmalara yoğun bir şekilde başladıklarını anlatan Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, hem süpürme hem de yıkama işlemlerinin ilçenin tüm mahalle, cadde ve sokaklarını kapsayacağını ifade etti. Çalışmalar kapsamında ayrıca çöp konteynırlarının da temizlenip, dezenfekte edileceğini açıklayan Dedetürk, “Yaz Temizliği ile Gemlik sokakları pırıl pırıl olacak” dedi. Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, Dr. Ziya Kaya Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Orhaniye Mahallesi, Yeni Mahalle ve Balık Pazarı Mahallelerinden başlayan çalışmaların, sahil bölgelerinin yanı sıra, köy statüsünden mahalle statüsüne dönüşen yeni bölgelerde de aralıksız devam edeceğini sözlerine ekledi.
  Haber Tarihi : 25 Haziran 2018 Pazartesi


                    

                
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA