GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERBAŞKAN YILMAZ ESNAF VE MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR Paylaş :

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz esnaf ve mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.
  AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, İlçe Kaymakamı Gürbüz Karakuş, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam, Başkan Yardımcıları, meclis üyelerinin ve mahalle muhtarlarının da zaman zaman eşlik ettiği esnaf ve mahalle ziyaretlerinde, belediyenin yaptığı çalışmalar ve projelerle ilgili esnaf ve vatandaşlara bilgi veren Başkan Yılmaz, Gemlik'i daha yaşanılabilir ve modern bir kent haline getirmek için çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi. Belediye olarak her fırsatta halkla iç içe olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Vatandaşlarımızı mahallelerinde, esnaflarımızı ve iş adamlarımızı ise iş yerlerinde ziyaret ederek hızlı ve etkili şekilde hizmet veren belediyecilik anlayışımız sürüyor. Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendiriyoruz” dedi. Hayata geçirilen ve devam eden projelerle Gemlik’in yükselen bir değer haline geldiğini belirten Yılmaz, çalışmaları vatandaştan aldıkları destekle daha yükseğe taşıyacaklarını belirterek, ilçeye ve ülkeye katma değer kazandıran esnafın da her zaman yanlarında olduklarını sözlerine ekledi.
  Haber Tarihi : 31 Ağustos 2018 Cuma


                    

                    

                
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA