GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERGEMLİK KENT KONSEYİNDEN LÖSEV KÖYÜ ZİYARETİ Paylaş :

Gemlik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Türe ve yönetimi Ankara Lösev Köyü’nün yanı sıra Bursa ve Ankara’da lösemi tedavisi gören hastaları ziyaret etti.
  Ziyaretlerinde çocuklara moral veren ve onlarla sohbet eden Başkan Türe ve beraberindekiler, hediyeleriyle de çocukları mutlu etti. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Türe, "Türkiye'deki kemik ilik nakli yapan en büyük hastanemizdeki lösemili hastalarımızı ziyaret ettik, geçmiş olsun dileklerinde bulunduk" dedi. Özellikle eğitim çağında bu hastalıkla mücadele edenlerin yanlarında olduklarını hissettirerek, onları psikolojik olarak güçlü tutmanın çok önemli olduğunu ifade olan Başkan Türe, “Unutmayalım ki, bir tek çocuğun yüzündeki gülümseme dünyalara bedel olduğu gibi onun sağlığına kavuşması maddi varlıklarla ifade edilemeyecek kadar kıymetli; mutlulukların en güzelini yaşatacak kadar güzeldir” dedi.
  Ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile birlikte sona erdi.
  
  Haber Tarihi : 22 Kasım 2018 Perşembe


                    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA