GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLER



GEMLİK BELEDİYESİ VATANDAŞA SORUYOR Paylaş :

İlçenin sorunlarının çözümünü halkın isteklerine göre belirleyen Gemlik Belediyesi, Demirsubaşı Mahallesi, Şehit Gökhan Aydınlı Sokak’ta ki kaldırımların genişletilip genişletilmemesi ile alakalı anket çalışması başlattı.
  Bu kapsamda Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli sokak üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşların tercihlerini tek tek sordu. Vatandaşlara tercihlerinin nedeninin de sorulduğu anket sonucunda bölge esnafının çoğunluğu sokak üzerindeki kaldırımların genişletilmesini talep etti.
  Konuyla ilgili açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, sorunun halkın talepleri doğrultusunda en kısa sürede karara bağlanacağını söyledi. İnsan odaklı hizmet anlayışının belediyeciliğin temelini oluşturduğunun altını çizen Başkan Yılmaz, “Yapacağımız tüm çalışmalarda hemşehrilerimizin görüş ve önerilerini esas alıyoruz. Ortak akıl ve kolektif çalışmayla Gemlik’imizi daha modern kent haline getiriyoruz” dedi. “Önceliğimiz, vatandaşımızın önceliğidir “diye konuşan Başkan Yılmaz, ‘Ben yaptım oldu’ mantığı doğru değil. Gemlik’te vatandaş ne derse o olur" diye konuştu. Başkan Yılmaz, İlçeye yapılacak diğer yatırım ve çalışmalarla ilgili vatandaşların görüşünü almaya yönelik gerek yazılı ve gerekse elektronik ortamda anket çalışmalarının süreceğini sözlerine ekledi.
  
  



Haber Tarihi : 11 Aralık 2018 Salı


                    

                    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA