Milli Eğitim ve Körfez Ortaokulu’nda çevre düzenlemesi

Milli Eğitim ve Körfez Ortaokulu’nda çevre düzenlemesi

Gemlik Belediyesi Ekipleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Körfez Ortaokulu çevresinde kaldırım, parke ve yeşillendirme çalışması gerçekleştirdi.

Gemlik Belediyesi Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yeni binası ile Körfez Ortaokulu çevresinde ihtiyaç duyulan kaldırım, asfalt ve bordür çalışmalarını gerçekleştirdi. Binalara giriş çıkış, yaya yolları ile okula ulaşmada zorluk yaşayan öğrencilere de kolaylık sağlayacak yolların yapımı tamamlanırken bölgede ağaçlandırma yapılarak yeşil alan oluşturulmasına da katkı sağlandı.

Gemlik’in yeni gelişen alanları arasında yer alan bölgede gerçekleşen çalışmalarda öğrencilerin de düzenli yollardan okula girişleri sağlandı. Çalışmaları için belediye ekiplerine teşekkür eden Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, ilçenin ihtiyaç duyulan her noktasında ekiplerin gerek parke ve kaldırım gerekse asfalt olarak eksikleri tamamladığını, köylerden başlayan yol çalışmalarının ilçenin her noktasında devam ettiğini söyledi. Gemliklilerin gördükleri çukur, bozuk kaldırım, bakıma ihtiyaç duyulan çeşitli yolları da gerek çağrı merkezi gerek whatsapp yoluyla belediyeye ulaştırmalarını isteyen Başkan Sertaslan, gerekli yerlere ekiplerin anında müdahale edeceğini söyledi.

Gemlik Belediyesi © 2018 Tüm hakları saklıdır.