ZEYTİN YETİŞTİRİCİLERİNİN DİKKATİNE YÖREMİZ ZEYTİN AĞAÇLARINDA ÖNEMLİ ZARARA VE MAHSUL KAYIPLARINA SEBEP OLAN ZEYTİN HALKALI LEKE HASTALIĞINA KARŞI UYGUN İLAÇLAMA ZAMANI GELMİŞ OLUP 22 EYLÜL 2014 TARİHİNDEN İTİBAREN İLÇEMİZDE İLAÇLI MÜCADELE BAŞLATILMIŞTIR. ÜRETİCİLERİMİZİN MADDİ KAYIPLARA UĞRAMMASI İÇİN ZAMAN GEÇİRMEDEN İLAÇLI MÜCADEYİ YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.AYRINTILI BİLGİ İÇİN İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞVURUNUZ
Duyuru Tarihi: 22 Eylül 2014 Pazartesi