ZEYTİN YETİŞTİRİCİLERİNİN DİKKATİNE; YÖREMİZ ZEYTİN AĞAÇALARINDA ÖNEMLİ ZARARA VE MAHSÜL KAYIPLARINA SEBEP OLAN ZEYTİN HALKALI LEKE HASTALAĞINA KARŞI UYGUN İLAÇLAMA ZAMANI GELMİŞ OLUP 30 MART 2015 TARİHİNDEN İTİBAREN İLÇEMİZDE İLAÇLI MÜCADELE BAŞLAMIŞTIR. ÜRETİCİLERİMİZİN MADDİ KAYIPLARA UĞRAMAMASI İÇİN ZAMAN GEÇİRMEDEN İLAÇLI MÜCADELEYİ YAPMALARI GEREKMEKMEKTEDİR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞVURUNUZ.
Duyuru Tarihi: 31 Mart 2015 Salı